Vi ser fram emot att höra från dig

Kontakta oss

Vi svarar gärna på dina frågor och funderingar. Ring, mejla  eller kom förbi och träffa oss.

Öppettider

Mån - Fre

9:00 - 21.00

Lör 

9:00 -13.00

Sön 

Stängt

Besök oss

Visängsvägen 10 

 372 38 RONNEBY

Kontakta oss

Verksamhetschef
Anna Osswald 
Tel: 0738-516777
E-post: anna.osswald@rrf.nu

Ridskolechef/Ridlärare
Emma Holtne
emma.holtne@rrf.nu

Kanslist

Veronica Månsson
kassor.rrf@outlook.com

Ridlärare

Evelina Persson
evelina.persson@rrf.nu

Felicia Cederberg
felicia.cederberg@rrf.nu

Max Obrovac
max.obrovac@rrf.nu

Alma Håkansson
alma.hakansson@rrf.nu

Stallpersonal

Linnea Karlsson
linnea.karlsson@rrf.nu

Sarah Pedersen
sarah.pedersen@rrf.nu