Vi ser fram emot att höra från dig

Kontakta oss

Vi svarar gärna på dina frågor och funderingar. Ring, mejla  eller kom förbi och träffa oss.

Öppettider

Mån - Fre

9:00 - 21.00

Lör 

9:00 -13.00

Sön 

Stängt

Besök oss

Visängsvägen 10 372 38 RONNEBY

Kontakta oss



Mobiltelefon 070-1085045

Anna Osswald
Verksamhetschef/Instruktör:

anna.osswald@rrf.nu

Emma Holtne
Ridskolechef/Instruktör

emma.holtne@rrf.nu

Veronica Månsson
Kanslist

kassor.rrf@outlook.com

Ridinstruktör

Linnea Svennson

linnea.svensson@rrf.nu

Saga Sjölin

saga.sjolin@rrf.nu

Max Obrovac

max.obrovac@rrf.nu

Elin Olsson

elin.olsson1@rrf.nu

Stallpersonal

Linnea Karlsson

linnea.karlsson@rrf.nu

Anna Andersson

anna.andersson@rrf.nu